
BHV.NL introduceert dé nieuwe opleidingsvorm voor de Basistraining BHV: blended learning, een mix van online (digitaal) leren, praktijk en contactonderwijs.
E-learning
Hoewel de theorie van de basis opleiding BHV voornamelijk online wordt aangeboden, is deze blended learning niet te vergelijken met traditionele e-learning. Bij veel BHV e-learning maakt het weinig uit of je uit een boek of van het beeldscherm leert. Feit blijft dat je soms door lange lappen tekst heen moet.
Bij onze blended learning staat echter niet de lesstof, maar het leerproces centraal: hoe kan de cursist de benodigde kennis het beste opdoen en hoe blijft hij of zij gemotiveerd. Via blended learning wordt daarom modulair een mix van diverse werkvormen toegepast: tekst, plaatjes, film, animaties, vragen en een praktijkdag. Hierbij bepaalt de cursist zelf waar en wanneer. Primair uitgangspunt is de praktijk: vanuit voorbeeldsituaties wordt de theorie uitgelegd. Achterliggende gedachte is dat de cursist zich niet hoeft af te vragen waarom hij of zij dit moet leren; uit de opdrachten blijkt direct waarom dat zinvol is.
Praktijkdag
Met een praktische, actieve training onder supervisie van een gecertificeerde instructeur wordt het traject afgesloten. Bij een goed gevolg volbrengt de cursist de Basistraining BHV en ontvangt deze het unieke BHV.NL draagpasje. Hiermee kan de cursist aantonen een bekwaam en competent bedrijfshulpverlener te zijn.
Open Inschrijving; € 189,60 p.p. (Excl. BTW)
BHV.NL verzorgt de praktijkdag van deze Basis BHV op een ruim aanbod van locaties in Nederland. Kijk snel voor de mogelijkheden bij u in de buurt. Na inschrijving voor de praktijkdag naar uw keuze ontvangt u zo snel mogelijk inloggegevens voor de e-learning.
In Company
vanaf zes deelnemers kan de praktijkdag ook op uw eigen locatie verzorgd worden.
Indien uw organisatie geen geschikte trainingslocatie biedt, kan de praktijkdag ook alleen voor uw medewerkers op één van onze locaties plaatsvinden (out-company).
Meer informatie
Inloggen voor de e-learning kan rechtsonderaan op de homepage. De kosten voor deze training vindt u in de productspecificatie. De kosten zijn all-in (e-learning, praktijkdag, lunch en BHV.NL examen). De kosten van een in/out-company training zijn afhankelijk van het aantal deelnemers. Vraag hieronder voor uw organisatie een offerte aan. Wilt u meer weten over deze of onze overige BHV-trainingen? Neem dan contact met ons op.
