Groepstraining herhaling Brand en Ontruiming
8.6
(16904 reviews)
-
In een halve dag kennis en vaardigheden over brand en ontruimen weer opgefrist.
-
Geschikt voor medewerkers die verantwoordelijk zijn voor het ontruimen van de organisatie bij een calamiteit en/of het blussen van een beginnende brand.
-
Samen een halve dag op eigen locatie trainen met max. 16 cursisten.
Offerte aanvragen
Vanaf 6 cursisten
Het cursusprogramma
Deze groepstraining Brand en Ontruiming herhaling is een interactieve, praktijkgerichte training. Medewerkers gaan actief aan de slag en stellen hun eigen leervragen samen. Aan de hand van vragen en opmerkingen, opgemerkt door de docent tijdens de uitvoering of ingebracht door deelnemers, krijgt de nabespreking vorm en sluit de te behandelen theorie altijd aan op de leervragen van deelnemers.
Voor wie is deze cursus geschikt?
Deze groepstraining Brand en Ontruiming herhaling is geschikt voor medewerkers die eerder een Brand en Ontruiming (basis)cursus hebben gevolgd en kennis en vaardigheden willen opfrissen. Is het EHBO-diploma van medewerkers ook verlopen en willen ze BHV’er blijven? Laat ze dan ook een EHBO-herhalingscursus volgen.
We verzorgen deze cursus zowel in company op eigen locatie als op een door ons verzorgde locatie. De cursus is te boeken voor een groep van minimaal 6 en maximaal 16 cursisten.
Wat levert deze cursus op?
Medewerkers zijn na het volgen van deze Brand en Ontruiming herhalingscursus in staat om efficiënt en effectief op te treden bij brand en een pand te ontruimen. Ze kennen de procedures zoals beschreven in het bedrijfsnoodplan. Daarnaast kunnen medewerkers:
- een brand bestrijden (met een CO2 blusser, sproeischuimblusser en een blusdeken);
- de deurprocedure toepassen;
- taken uitvoeren zoals beschreven staan in het bedrijfsnoodplan.
Wat moet je zelf regelen als organisatie?
Specificaties van deze cursus
Wij zijn veiligheidsopleider van deze organisaties: