Groepscursus Basis BHV Zorg met e-learning

Incompany training
  • Cursus voor zorgpersoneel: medewerkers leren hoe ze BHV toepassen in jullie zorgorganisatie
  • Medewerkers in één dag aantoonbaar opleiden tot BHV'er
  • Na de cursusdag groeien medewerkers online verder in hun rol via ons leerplatform Veiligheidsimpuls (e-learning)
  • ​Samen op eigen locatie trainen met max. 16 cursisten van 08:30 - 16:00 uur

Ik wil snel meer weten over

Wat er aan bod komt in de cursus

Online voorbereiding
Voordat medewerkers deelnemen aan de praktijkdag starten ze met een online voorbereiding via ons leerplatform Veiligheidsimpuls. Hiertoe krijgen ze 14 dagen voor de cursusdag toegang. Ze maken vier korte modules: ‘Jouw leerreis’, ‘Jouw rol als BHV’er’, ‘Brand, ontruimen en rookgevaar’ en ‘Spoedeisende en niet-spoedeisende eerste hulp’.
 
​De praktijkdag
Na het afronden van de e-learning nemen medewerkers/collega’s deel aan een praktische en actieve cursusdag (1 dag). Deze dag is volledig afgestemd op jullie werkomgeving: zorg. We behandelen specifieke zorgscenario’s en gaan praktisch oefenen. Natuurlijk behandelen we tijdens de cursusdag alle essentiële en belangrijke BHV thema’s:
  • Ontruimen en brandbestrijding
  • Spoedeisende eerste hulp verlenen  
  • Niet spoedeisende eerste hulp verlenen  
Bij een goed gevolg ontvang je een persoonlijk BHV-certificaat. Hiermee toon je aan een competent bedrijfshulpverlener te zijn. 

Vervolg online leertraject
Na de cursusdag blijven medewerkers actief bezig met de BHV-kennis en vaardigheden. Regelmatig krijgen ze toegang tot nieuwe onderwerpen. Daarbij verdiepen ze zich eerst in de theorie en gaan daarna verder met een scenario-oefening. Daarnaast vind je hier ook aandachtspunten voor de zorg.

Tijdsinvestering

  • 4 modules ter voorbereiding via Veiligheidsimpuls (20 min)
  • 1 praktijkdag: op eigen locatie van 08.30 uur tot 16.00 uur
  • Na de cursusdag krijgen medewerkers nog vier keer toegang tot nieuwe modules en scenario’s. Deze voltooien ze per keer in maximaal 15 minuten. 

Voor wie is deze cursus geschikt?

Voor iedereen werkzaam in de zorg die tijdens een calamiteit als bedrijfshulpverlener georganiseerde hulp wil kunnen verlenen en de theorie liever online leert.

In het kort

Groepsgrootte Minimaal 6, maximaal 16 personen
Duur van de training Voorbereidende e-learning van 20 minuten
1 klassikale lesdag van 8.30 tot 16.00 uur
Vervolg leerreis online van maximaal 1 uur
Cursusmateriaal Oefenmateriaal tijdens de cursusdag
9 maanden toegang tot de e-learning Veiligheidsimpuls
Inclusief online bibliotheek waar medewerkers informatie kunnen teruglezen
Vooropleiding Geen
Examen Geen
Certificaat Erkend digitaal certificaat met geldigheid van 1 jaar
Exclusief Fysiek lesboek
Zelf regelen Cursusruimte ter grootte van (aantal personen (incl. trainer) x 3,5m2) met tafels in U-opstelling
Buiten ongeveer 3 parkeerplaatsen ruimte om te blussen
Lunch
Tegen meerprijs aan te vullen met: Ontruimingsoefening
Lotusslachtoffer


 

​​Incompany/groepscursus

Vanaf zes deelnemers kunnen wij deze groepscursus incompany op jullie eigen locatie verzorgen. Is op eigen locatie trainen niet mogelijk? Outcompany (op een externe locatie of een oefencentrum) behoort ook tot de mogelijkheden.

Zijn er collega’s die een andere taal spreken dan Nederlands? Ook dat is geen probleem. Wij bieden deze cursus ook aan in het Duits, Engels of met een doventolk. Ben je op zoek naar een cursus specifiek afgestemd op jouw organisatie, dan is het samenstellen van een maatwerkcursus een mooie optie. Geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op via het offerteformulier.

info@bhv.nl

024 373 09 77
Bel ons terug
.